Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kaip spalvos įtakojo madą

Kaip spalvos įtakojo madą

Burberry smėlio spalvos, Chanel juoda, Dior pilka, Fendi geltona, Tiffany mėlyna, Cartier raudona, Hermès oranžinė ...

Didžiausi pasaulyje prabangos prekiniai ženklai turi ikonišką spalvų kodą, periodiškai išreikštą per savo gaminius, bet visų pirma per jų komunikaciją. Tas pats galioja ir žmonių pasirinkimą dėl spalvų.

Kai įsigyjate drabužius, pasirenkate atspalvius, kurie patrauktų žmonių dėmesį. Tai reiškia, kad spalva gali būti gyvenimo dalis. Spalvos reikšmė gali skirtis priklausomai nuo gyvenimo būdo ir situacijos.

Kokia yra spalvų psichologija pagal žmogų ir ką spalva pasako apie jį?

Juoda                                                        

Juoda yra tikras pojūtis, net jei ją sukelia visiškas šviesos nebuvimas. Juodos spalvos pojūtis aiškiai skiriasi Juodosios spalvos psichologija

Remiantis spalvų psichologija, tai yra juodos spalvos savybės:

  •        Juoda sugeria visą spalvų spektro šviesą.
  •        Juoda dažnai naudojama kaip grėsmės ar blogio simbolis, tačiau ji taip pat populiari kaip galios rodiklis.
  •        Spalva siejasi su seksualumu, formalumu ir rafinuotumu.
  •        Senovės Egipte juoda spalva vaizdavo gyvenimą ir atgimimą.
  •        Juoda dažnai naudojama madoje dėl jos lieknėjimo kokybės, bei prabangos jausmo.

Juoda rinkodara

Rinkodaros ir prekės ženklo psichologijoje juoda spalva siejama su drąsumu, formalumu, paslaptingumu, stiprybe, prabanga ir rimtumu. Garsūs prekės ženklai, kurie savo logotipuose ir rinkodaroje naudoja juodą spalvą, yra „Blackberry“, „Tiffany & Co.“, „Apple“, „Disney“, „Nike“, „Gillette“. , „Adidas“, „Sony“, Ralphas Laurenas ir MTV. Be to juoda spalva yra universali ir gali būti derinama su bet kokia kita spalva.

Raudona

Raudona dažnai apibūdinama kaip šilta, energinga ir intensyvi spalva. Ji dažnai laikoma jaudinančia ir netgi agresyvia spalva, tačiau taip pat gali sukelti meilės ir jaukumo jausmus. Raudona dažnai naudojama patraukti dėmesį, ypač reklamose ir kelio ženkluose.

Kaip kartą pasakė mados dizaineris Valentino: "Raudona turi vidų ... gilią, stiprią, dramatišką. Drabužiams, ji yra stipri , kaip juoda ar balta “. Baltos spalvos pridėjimas prie raudonos taip pat sukuria rausvumą, kuris turi savo spalvos psichologiją.

 

Raudonos psichologijos charakteristika:

  •        Raudona yra ryški, šilta spalva, sukelianti stiprias emocijas.
  •        Raudona yra susijusi su meile, šiluma ir jaukumu.
  •        Raudona taip pat laikoma intensyvia ar net pikta spalva, kuri sukuria jaudulio ar intensyvumo pojūčius.

Raudona yra galinga

Kaip ir juoda, raudona taip pat dažnai apibūdinama kaip stipri spalva, primenanti jėgos ir galios jausmus. Raudonos spalvos nešiojimas leidžia jaustis užtikrintai ir stiprina pasitikėjimas savimi.

Kaip ir kitos spalvos, raudonos spalvos reakcija dažnai priklauso nuo ankstesnės patirties ir kultūrinės įtakos. Kai kurie žmonės teigia, kad raudona linksma ir žaisminga, o kiti mano, kad tai per daug drąsi, jaudinanti ar net seksuali spalva.

Sidabrinė

Sidabras yra dažnai siejamas su pagalbos rankos suteikimu, stipriu charakteriu. Sidabro spalva turi moterišką energiją susijusi su emocingumu, jautrumu ir paslaptingumu.Dvasiniame ir mistiniame pasaulyje sidabras taip pat turi asociacijų su mėnuliu, kuris turi ryšių su moteriška energija. Kažkada buvo manoma, kad sidabras atneša pusiausvyrą tiek emociškai, tiek fiziškai. Taip pat buvo manoma, kad tai turi ryšį su psichiniais sugebėjimais.

Spalvinės psichologijos požiūriu, tai rodo apmąstymų laiką ir krypties pasikeitimą, nes tai parodo kelią į priekį. Tai padeda išvalyti ir išlaisvinti psichinius, fizinius ir emocinius reikalus.

Pilka arba kitaip sidabrinė dažnai naudojama brando kuriamam logotipui.

Žalia

Spalvų psichologija rodo, kad skirtingos spalvos gali sukelti psichologines reakcijas. Pavyzdžiui, dažnai matoma spalva daro įtaką nuotaikoms ir emocijoms.

Daugeliui žmonių žalia yra stipriai susijusi su gamta ir tuoj pat atkreipiamas dėmesys į vešlią žolių, medžių ir miškų žalumą. Galbūt todėl, kad žalia taip stipriai asocijuojasi su gamta, ji dažnai apibūdinama kaip gaivinanti ir rami spalva.

Žalios spalvos psichologija

Žalia yra šauni spalva, kuri simbolizuoja gamtą ir gamtos pasaulį. Galbūt dėl ​​savo tvirtų ryšių su gamta žalia dažnai atspindi ramybę, sėkmę ir sveikatą.

Kadangi žalia spalva yra tokia susijusi su gamta, žmonės ją dažnai apibūdina kaip natūralią, gaivią ir ramią. Tačiau svarbu atsiminti, kad visas reakcijas į spalvą taip pat formuoja kultūrinė įtaka ir individuali patirtis. Pastebėdami žalią spalvą, nesvarbu, ar tai kambaryje, paveiksle, ar lauke, skirkite šiek tiek laiko ir įvertinkite emocijų ir nuotaikų rūšis, kurias spalva linkusi sukelti.

.

215 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code