Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Grožio miegas! Satino privalumai odai ir lūžinėjantiems plaukams

Grožio miegas! Satino privalumai odai ir lūžinėjantiems plaukams

Grožio miegas nėra tik rekomenduojamos septynių – devynių valandų trukmė kadangi labai priklauso ir nuo to, ant ko miegate, bei su kuo miegate.

Yra keletas grožio produktų, kurie žada sužavėti savo magiją, kol mes miegosime, tačiau vienas patarimas, kurį labai rekomenduojame, yra šilko, atlaso (poliesterio) arba satino medžiagos pagalvių užvalkalas. Šie blizgantys audiniai gali padaryti stebuklus jūsų plaukams, taip pat odai ir miegui.

Jūs tikriausiai girdėjote apie moteris, miegančias ant šilko ir (arba) satino pagalvių užvalkalų, kad puoselėtų grožį, tačiau yra tikimybė, kad nežinote visų su šiais produktais susijusių privalumų.

Bet prieš aptardami pranašumus, greitai apžvelkime šilko ir satino užvalkalų skirtumus. Šilkas yra natūraliai pagamintas gyvūninių baltymų pluoštas, o satinas - pramoniniu būdu pagamintas pluoštas. Dėl panašios cheminės sudėties šilkas pasižymi geresniu afinitetu odai, bet satinas neatsilieka savo sugebėjimais. Kiekvienas šilko pluoštas gaminamas iš 3–5 šių šilko gijų, kurios vėliau susukamos, kad gautų šilko audinį. Satino kokybė gali skirtis nuo pigaus iki prabangaus, tai priklauso nuo gaminimo kokybės.

Tačiau siūlomas  pigesnis variantas nei šilkas turintis taip pat panašius privalumus yra satinas. Itin aukštos kokybės satino medžiagos  yra panašios į šilko analogus. Satinas turi daugybę gerų savybių plaukams, bei jūsų odai, tik šį gėrį galima įsigyti už mažesnę kainą.

 

1. Satinas pašalina veido raukšles ir drėkina odą

Satinas yra švelnus liesti ir leidžia jūsų veidui slysti pagalvės užvalkalu. Dauguma audinių, tokių kaip medvilnė, flanelis ir vilna, judant gali atsirasti trintis. Dėl šios trinties miegant aplink akis, kaktą ir burną atsiranda raukšlių ir išsausėjimų! Naudojant šilko ir satino pagalvių užvalkalus, oda gali judėti be trinties, o jūs atsibundate be veido linijų nuo pagalvės, o ilgainiui - be smulkių raukšlių. Tai galioja ir naktinių audiniui, nes kaip ir pagalvės užvalkalas, taip ir naktiniai daro įtaką mūsų odai.

 

2. Satinas išlaiko plaukus blizgančius ir sveikus

Jūsų miego metu plaukai labai daug išgyvena. Gali atsirasti lūžinėjimas, išsišakoti plaukų galiukai ypač jai miegate ant medvilninių pagalvių užvalkalų, tokie pagalvių užvalkalai atima iš plaukų drėgmę. Miegojimas ant satino pagalvės užvalkalo padeda ištiesinti plaukus ir sumažinti lūžinėjimą. Šilko ir satino minkštumas pašalina trintį, kurią patiriate, kai plaukai trinasi į šiurkštesnį audinį.

 .

1324 Comments