Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kodėl pižamos yra raktas į sveikatą ir laimę?

Kodėl pižamos yra raktas į sveikatą ir laimę?

Kasdienė sveikata - tai rūpinimasis savimi ir savijauta, kiekvieną dieną ir kiekvieną vakarą. Tai nereiškia tik teisingo valgymo būdo ir mankštos. Tai taip pat reiškia, kad reikia rasti mažų, paprastų būdų rūpintis savimi ir gerai jaustis. Ir štai vienas iš paprasčiausių būdų: atnaujinkite savo pižama.

Dienos pabaigoje daugelis iš mūsų esame pavargę - per daug pavargę, kad negalėtume rūpintis, kokius drabužius pasirenkame vilkėti. Dar pasisekė jai mums pavyko išsivalyti dantis ir nusiplauti makiažą, prieš mums einant ant pagalvės. Bet galvojate apie pižamas? Ne tiek daug.

Geros savijautos jausmas iš vidaus atrodo dėl geros išvaizdos iš išorės. Nešiodami seną kolegijos megztinį prie lovos, savo vaikino mėgstamais marškinėliais ar vakarykščiais drabužiais nebūtinai daug darote dėl savo savivertės. O jei nuspręsite miegoti su kuo nors kitu, atsigulę į lovą šiais senais, dažnai per dideliais drabužiais nelabai paskatinsite romantiškas mintis ir elgesį.

Elgesio modifikavimas yra stiprus dalykas. Geri įpročiai sukuria geresnius rezultatus, o pasitikėjimas savimi didina savivertę. Nešioti ką nors minkšto ir patogaus taip pat gali būti glotnu ir seksualu. Mes mėginame jums kurti tai, kas gerai jaučiasi vilkint ir miegant. Lažinamės, kad jausitės geriau ir miegosite geriau (nes mums visiems to reikia). Ir jei jūs dalijatės savo lova su partneriu jis taip pat tai įvertins. Pasilepinkite jaukiais ir prabangiais Chelle naktiniais.

.

900 Comments