Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

TOP vasaros naktinių medžiagos

TOP vasaros naktinių medžiagos

Vasarą daug kas gali patikti. Vasara suteikia daugybę galimybių atsigriebti už praleistą laiką su šeima. Dažnos kelionės į paplūdimį padeda atsigaivinti ir gauti vitaminų iš saulės. Vasara mums taip pat suteikia dingstį pasimėgauti mėgstamais šviežiais vaisiais, tokiais kaip arbūzas, mangas, braškės, slyvos ir t.t. Kaip mes galime nepaminėti ledų? Smaližiai žmonės laukia šio sezono atvykimo, kad gautų papildomą priežastį pasimėgauti savo mėgstamais desertais.

Tačiau vienas dalykas vasara, kurios visi nekenčia, yra vienas negailestings karštis.

Naktiniai leidžia atlikti vėdinimą ir padeda dėvėtojui įveikti per didelę šilumą. Beje, ne visos pižamos yra lygios. Kai kurie sulaiko šilumą ir daro daugiau žalos nei naudos. Taigi, norėdami, kad vasaros karščiai jums taptų geresni, ieškokite naktinių, kurios būtų su kvėpuojančia medžiaga. Norėdami padėti jums priimti pagrįstus sprendimus, pateikiame sąrašą geriausios pižamos medžiagų, leidžiančių jums vėsti šią vasarą.

1. Medvilnė

Yra priežastis, kodėl medvilnė yra viena iš labiausiai mėgstamų vasaros naktinių drabužių medžiagų. Medvilnė yra natūralus pluoštas. Jis taip pat yra kvėpuojantis ir lengvas, o jo galimybės sugerti prakaitą yra neprilygstamos. Medvilnė leidžia šilumai ištrūkti iš kūno, padeda išlaikyti stabilią kūno temperatūrą. Daugelyje vasaros pižamų yra medvilnės mišinys, kuris padeda išvengti raukšlių.

2. Linas

Žinomas dėl patvarumo ir lengvumo, linas audžiamas iš linų pluošto. Lininės pižamos yra laisvai austos, todėl šiluma gali lengvai išsilaisvinti. Linas turi puikias savybes ir greitai džiūsta. Medžiaga yra standi, todėl neprilimpa prie kūno.

3. Satinas

Satinas yra ne tik minkštas, blizgus audinys jis dažnai naudojamas siūti sukneles, bei naktinius. Satinas reiškia pynimą, o ne tekstilę, o dauguma audinių, apibūdinamų kaip satinas, turi minkštą, blizgančią apdailą, kurią aiškiai galima pamatyti. Satinas labai švelnus, neprilimpa prie odos, pralaidus orui ir labai lengva medžiaga. Tokie naktinukai itin patraukliai atrodo ir begalo patogūs. Satinas nesiglamžo, todėl jis laikomas anti senėjimo medžiaga.

5. Supplex

Supplex yra žmogaus sukurtas medvilnės pakaitalas. Audinys apima visus medvilnės privalumus. Supplex greitai džiūsta, o tai padeda išvengti dirginimo ir diskomforto, kurį sukelia prakaitavimas. Be to, žinoma, kad ji geriau išlaiko savo formą.

6. Viskozė

Pagamintas iš dirbtinio šilko, viskozę atrado anglai XIX amžiuje ir yra regeneruota celiuliozė. Viskozė yra unikali, nėra visiškai sintetinė, tačiau taip pat negali būti laikoma natūraliu pluoštu Kai kuriose tautose audinys traktuojamas kaip lygiavertis.Viskozė yra žinoma dėl savo lygumo ir sugebėjimo išlaikyti spalvą. Jei ieškote audinio, kuris ilgai tarnauja ir kurio nereikia reguliariai prižiūrėti, viskozė nusipelno jūsų dėmesio.

7. Šilkas

Šilkas garsėja dėl savo išskirtinio ir madingo įvaizdžio. Nesenstantis audinys yra minkštas ant odos, lengvas, elastingas ir yra žinomas dėl savo didelio atsparumo raukšlėms. Jei jūsų biudžetas leidžia šiek tiek paplušėti, apsvarstykite galimybę pasirinkti stilingą ir lengvą šilko pižamą.

.

1039 Comments