Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Ką daryti, kad oda išliktu lygi, glotni ir nesenstanti?

Ką daryti, kad oda išliktu lygi, glotni ir nesenstanti?

Laikui bėgant mūsų oda pradeda senti, prarasti elastingumą ir prarandą sveiką spindesį. Tai gali paspartinti netinkama pižama, nekokybiški užvalkalai, bei medžiaga. Dažniausiai naktiniai drabužiai gaminami iš audinio kuris sugeria drėgme, bet tai gali ilgainiui padaryti žalos odai.

Galimos neigiamos priežastys:

x Oda praranda drėgme, labiau sausėja
x Oda tampa mažiau elastinga
x Gali sukelti priešlaikinį odos senėjimą
x Lieka įspaudai

Prie šių punktu priskiriama irpatalynė ypač pagalvės užvalkalas. Užvalkalas kaip ir naktiniai yra labai svarbūs odai bei plaukams. Įvairūs užvalkalai sugeria plaukų ir odos drėgmę, plaukai lūžinėja, tampa negyvybingi, o veidas išsausėja, oda pavargsta nuo to ir pradeda rodyti pirmuosius požymius t.y. spuogai, šerpetojimas, raukšlės.

 Šiuo laiku labai išpopuliarėjo švelnios medžiagos, jos turi daug pliusų ir duoda naudos mūsų sveikos odos išvaizdai, bei stabdo senėjimą. Visais laikais buvo populiari gan brangi medžiaga – šilkas. Jis labai švelnus, glotnus ir gan brangus. Gryno šilko kaina įkandama ne kiekvienam arba ne visi nori mokėti tokią kainą už medžiagą. Bet kas negaili investuoti į grožį pakloja nemažai pinigų.

Tačiau šilkas turi alternatyvą – satinas! Jis švelnus lyg aksomas, glotnus odai, lengvas, nevaržo judesių ir įperkamas kiekvienam.

Satino nauda jums:

✔Nesiglamžioja, todėl raukšlių padaugėjimo išvengsite labiau nei su įprastomis pižamomis ar užvalkalais

✔Satinas labai lengvas,  nevaržo judesių miegant

✔Oda gali laisvai kvėpuoti

✔Prabangiai blizga, lyg šilkas

Satinas populiarus ir mados pasaulyje. Vis labiau grįžta į šiuolaikines tendencijas, nes yra kuriamos suknelės, kelnės, bliuskutės ir t.t.

Satinas greitai nesusidėvi, vienus galima skalbti rankomis, kitus skalbimo mašina. Chelle būtent tokią medžiagą ir naudoja savo naktiniams drabužiams. Mūsų kuriami naktiniai yra lengvi ir švelnūs. Nepadaro po miego įspaudų, dėl to neatsiranda priešlaikinis odos senėjimas. Satinas turi daugybe pliusų, kurie jums leidžia jaustis patogiai ir išsaugoti jaunyste.

Todėl saugokite savo jaunystę ir pasirinkite tinkamą medžiagą miegui. Kuo labiau rūpinsimės savimi ir savo oda tuo ilgiau išliksite gražios ir jaunos!

Chelle
.

1430 Comments